Brauciet uz LIFE Garage veikalu un izmēģiniet transportlīdzekļus kustībā!

Mums visa produkcija ir uz vietas, tādēļ ir iespējams izmēģināt visus transportlīdzekļus, ja domājat par to iegādi vai vienkārši vēlaties uzzināt, kādas ir sajūtas, braucot ar elektrisko motorolleri vai motociklu. Droši nāciet pie mums, jo pieteikšanās nav nepieciešama - testa braucieni ir pieejami vienmēr!

Testa braucienam pieejamie NIU modeļi:

MQi+ sport

MQi GT

MQi GT EVO

UQi GT

NQi SPORT

NQi GTs

Izmēģini visus motorollerus un saproti, kurš ir piemērotākais Tev!

SUR-RON Light bee-X

Elektriskais krosa motocikls SUR-RON Light bee-X ir pieejams testa braucienam! Izmēģini unikālo un jaudīgo motociklu, traucoties pa plašu grants laukumu blakus veikalam.

Testa braucienam pieejamais Super-Soco modelis:

Jaudīgs motocikls, kurš spēj attīstīt līdz pat 95km/h un piedāvā īpaši ērtu braukšanu, pateicoties labajam svara sadalījumam un klusajam elektriskajam motoram.

Motocikls Super Soco - TC max


Silence - s01

SILENCE ir Eiropā vadošais elektrisko motorolleru ražotājs no Barselonas, un ekoloģiskās mobilitātes tirgus līderis Eiropā.  Motorolleris ar jaudīgo 7kW motoru spēj attīstīt 100km/h un veikt maksimālo distanci 133km. Nāc un izmēģini šo braucamo!Visus mūsu testa braucamos transportlīdzekļus iespējams izmēģināt mūsu darba laikā bez iepriekšējās pieteikšanās. Iespējams gan izbraukt slēgtā teritorijā, gan satiksmē. Nāciet un brauciet!

Tālrunis: (+371) 23 225 001

Veikala adrese: Mūkusalas iela 46, Rīga, Latvija, LV-1004

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.